Agencja Detektywistyczna „Detektyw”

Agencja Detektywistyczna „Detektyw” integruje w ramach jednego dużego i nowoczesnego ogólnopolskiego biura detektywistycznego solidnych i dobrych detektywów z całego kraju. Dzięki czemu jest w stanie nie tylko zapewnić szybki czas reakcji, ale także wysoki i wystandaryzowany poziom usług detektywistycznych, czego nie zapewni żadna mała lokalna agencja lub samodzielnie działający prywatny śledczy.

Trzon pracowników Agencji Detektywistycznej stanowią doświadczeni detektywi, wspierani zarówno przez byłych pracowników służb mundurowych jak i młodych, wykształconych ludzi, dla których technika i nowoczesne technologie nie stanowią żadnych tajemnic. Wspólnie podejmują się najbardziej skomplikowanych operacji detektywistycznych zarówno w kraju jak i poza jego granicami.

Atuty Agencji Detektywistycznej „Detektyw”:

  • uczciwa i partnerska umowa
  • realistyczna ocena szans
  • szacunek dla każdego
  • bogate zaplecze kadrowe i sprzętowe
  • interdyscyplinarny zespół

Jesteśmy doświadczonym zespołem, bez obaw możesz się do nas zwrócić z każdą sprawą! Pierwszy kontakt z naszym detektywem zazwyczaj odbywa się telefonicznie(+48 663 432 777) ale możesz również do nas pisać na adres email: detektyw@agencjadetektywistyczna.com.pl. Żadne zapytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Poniżej prezentujemy w skrócie typowy proces obsługi Klienta naszej Agencji Detektywistycznej.

Zakres usług:
Ogólnopolska Agencja Detektywistyczna „Detektyw” świadczy pełen zakres usług zarówno dla osób prywatnych oraz firm.

Dane kontaktowe:
tel.: +48 663 432 777
email: detektyw@agencjadetektywistyczna.com.pl