Śledztwa rozwodowe, zdrada małżeńska

Zastanów się dlaczego przestajesz ufać swojemu partnerowi?

Co skłania cię do tego aby sprawdzać czy to co mówi jest prawdą?

Czy daje Ci jakieś jasne podstawy, przesłanki do tego?
 
Rozwiejemy lub potwierdzimy Twoje obawy i przypuszczenia. Zajmiemy się zebraniem i udokumentowaniem informacji o Twoim partnerze. Zbierzemy materiał dowodowy na potrzeby sprawy rozwodowej, udowodnienia winy i podziału majątku. Skonsultujemy z adwokatem czy zebrany materiał dowodowy jest wystarczający i ustalimy dalszy sposób postępowania. W Twoim interesie jest, aby udowodnić wszelkie okoliczności mające wpływ na sprawę. Dlatego też trzeba przygotować na etapie składania pozwu o rozwód, albo w późniejszym czasie takie dokumenty, które świadczą o Twojej racji. Sporządzimy dokumenty świadczące o zdradzie partnera.

Czynności detektywów wykonywane są poprzez:
  • niejawną obserwację wskazanej osoby ( np. współmałżonka),
  • ustalanie potencjalnych świadków zdarzeń,
  • dokumentowanie foto i video,
  • zbieranie wszelkich dokumentów świadczących o Twojej racji,
     
Zleceniodawca na bieżąco jest  informowany o rozwoju sprawy i przed podjęciem kluczowych decyzji w sprawie, otrzyma profesjonalne doradztwo ze strony naszego Biura Detektywistycznego.

Oferujemy sporządzenie dokumentów i raportów, a także zdjęć oraz materiałów video, które mogą być wykorzystane przed Sądem jako materiał dowodowy.

Ponadto detektywi mogą zeznawać podczas rozprawy w charakterze świadków. W zakresie prowadzonych spraw współpracujemy z renomowanymi kancelariami adwokackimi.